Herrur Heuer Autavia , stål, automatisk, cal:11, Ø42mm, insidan av boetten signerad Heuer-Leonidas SA, ca 1969-tal, tidsenlig slitage, i behov av service klockan går ej, slitet band.
Auktnr | SE1.20241009.A59086 |
Utropspris | 19 000 kr |
Aktuellt bud | 19 000 kr |
Stänger | 2024-10-09 21:14:30 |
Provision | 2 850 kr |
Frakt | 129 kr |
26/9 19:07:40 | lander | 19000 kr |