Herrur Cartier Santos 100, guld/stål, automatisk, ref-nr:2656, serie-nr:87942OCE, verk-nr:2892A2, 38x51mm inklusive luggarna, naggad spinell, små repor på glaset, inga tillbehör.
Auktnr | SE1.20241009.A59045 |
Utropspris | 34 000 kr |
Stänger | 2024-10-09 20:55:00 |
Provision | 5 100 kr |
Frakt | 129 kr |