Ring med gröna stenar, stl:17½, G.Dahlgren & Co, Malmö år 1913, stenar med nagg/skador, 18K Vikt: 1 g
Auktnr | SE1.20241009.A59032 |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2024-10-09 20:48:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
26/9 18:05:30 | bengtbarbro | 600 kr |