Länk Rolex Oysterlänk, stål, länknummer 5VM, 12 länkar, längd 17cm, bruksslitage, repor.
Auktnr | SE1.20241009.A58912 |
Utropspris | 5 000 kr |
Aktuellt bud | 5 000 kr |
Stänger | 2024-10-09 19:48:30 |
Provision | 750 kr |
Frakt | 129 kr |
28/9 10:44:59 | jasminguld | 5000 kr |