Armring mönstrad, öppningsbar omrking 1900-talets början, spår av förgyllning bredd Ø55mm (innermått) 19mm, silver 830/1000 Vikt: 16,7 g
Auktnr | SE25.20241006.A3477 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-10-06 12:14:00 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
26/9 16:49:45 | femme | 150 kr |