Damur Cartier Baignoire 22x31mm boett nr. 780943355, med läderband (med slitage) och viklås, 18K i boett och viklås med originalask, 1970-tal, manuell uppdragning, romerskt index, bruttovikt: 31g
Auktnr | SE25.20241006.A3379 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 30 000 kr |
Aktuellt bud | 30 000 kr |
Stänger | 2024-10-06 11:25:00 |
Provision | 4 500 kr |
Frakt | 129 kr |
26/9 16:25:23 | ja_tack1 | 30000 kr |