Tre Ljuslyktor, Ice cube, Göran Wärff för Kosta Boda, Höjd: ca 9cm, signerad samt numrerade Vikt: 0 g Skickas med paket.
Auktnr | SE11.20241008.R820270 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-10-08 14:07:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 129 kr |
4/10 13:27:07 | susannewredberg | 200 kr |