Damur Gucci med 12 utbytbara färgringar, Ø26mm exklusive krona, referensnummer 11/12.2, serienummer 0895176, längd på armband ca 17cm, gulmetall, box, certifikat 1992, batteribyte krävs, bruksslitage, ytliga repor, en ring (rödgrön) med skador, box med mindre repor
Auktnr | SE13.20241007.A23250 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Kontor | Pantbanken Online |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 700 kr |
Stänger | 2024-10-07 14:04:00 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |
24/9 09:29:20 | orkide_planta | 1700 kr |
24/9 03:47:19 | georgina_ | 1600 kr |