El-bas, Sandberg, modell California, 3-tone Sunburst, ser nr 25918, slitage, nagg, originalfodral Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20241008.A97259 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 4 500 kr |
Aktuellt bud | 4 500 kr |
Stänger | 2024-10-08 12:57:00 |
Provision | 675 kr |
Frakt | 599 kr |
27/9 13:28:57 | goonies | 4500 kr |