Elbas, LTD ESP, Indonesia, modell B-208FM, 8-strängar, See Thru Black, serienr IR0435593, litet nagg, små repor, hårt fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20241008.A97258 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 3 200 kr |
Stänger | 2024-10-08 12:56:30 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 599 kr |