Herrur, Seiko Prospex, Divers, automatisk, SPB051J1, boett nr 6R15-03W0, Ø43mm, tjocklek 13mm, serie nr 820401, safirglas, datum, originallänk i stål, viklås, repor, bruksskick, inga tillbehör
Auktnr | SE16.20241008.A97242 |
Utropspris | 3 200 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-10-08 12:48:30 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |
28/9 09:27:24 | akinord | 3200 kr |