Skrin med lock, metallfötter, 14,5x9,5cm, höjd 7,5cm, malakit, förgyllda metalldetaljer, slitage på metallen
Auktnr | SE16.20241008.A97105 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2024-10-08 11:40:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |