Tavla, trycklitografi, föreställande Börje Salming spela för Toronto Maple Leafs, 50x70cm, rammått 55,5x70,5cm, äkthetsintyg från Sportgalleriet Malmö/Västerås, informationsblad, numrerad 23/500, signerad av Börje Salming Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE4.20241002.A93682 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-10-02 12:42:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | Skickas ej |
19/9 16:36:14 | pelikan51 | 500 kr |