Skulptur på fot, troligen kalifältspatsgranit, 19,5cm, Antonio Pasquini signerad daterad år 1997
Auktnr | SE11.20241001.A34552 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-10-01 14:58:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |