Väska" Bayswater" Mulberry, I brunt präglat skinn, med bricka och bottennitar i mässingsfärgad metall, fodrad i mocka, invändigt med fack, märkt "Mulberry " samt numrerad, hänglås och nyckel, mått ca 36x30x16cm, inga övriga tillbehör, bruksslitage
Auktnr | SE76.20240929.A22164 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 3 500 kr |
Aktuellt bud | 3 500 kr |
Stänger | 2024-09-29 20:57:30 |
Provision | 525 kr |
Frakt | 129 kr |
18/9 12:33:16 | byggingenjoren | 3500 kr |