Elgitarr Epiphone Les Paul, Gibson, serie nr B8024816, Limited edition, saknas 4st skruvar, hållare till plektrumskydd saknas, bruksslitage, lackskador, kantstött, axelrem Ibanez, mjukt fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE62.20240930.A7611 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Kontor | Borlänge |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2024-09-30 16:58:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 599 kr |