Herrur Omega, manuell, Ø34 mm, boett nr 135041, serie nr 32143640, cal. 601, 1960-/1970-tal, fungerar vid testtillfället, stål, bruksslitage, klocklänk saknar en del.
Auktnr | SE62.20240930.A7610 |
Kontor | Borlänge |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-09-30 16:58:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |