Armband PANDORA med berlocker (7 st), silver 925/1000, samtliga delar stämplade ALE, armband längd 18 cm, bredd 3 mm, berlocker med vita och rosa stenar, en berlock med Diamant 0,005ct, förgyllda detaljer, varierande mått, fint skick, originalask Vikt: 36,7 g
Auktnr | SE74.20240924.A26281 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2024-09-24 19:45:30 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |