Fickur 18K, Ø50mm, liten sekundvisare, manuell, boettnummer 268920, innerboett i metall, repor, bucklor, framsida samt innerboett sluter inte, gravyr, Bruttovikt:90,5g.
Auktnr | SE8.20240926.A43769 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 9 600 kr |
Aktuellt bud | 10 000 kr |
Stänger | 2024-09-26 11:55:00 |
Provision | 1 500 kr |
Frakt | 129 kr |