Ett par vägglystrar med olikslipade prismor, dekor av akantusblad, 1900-talets första hälft, höjd ca 31cm, slitage, sneda/bucklor. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240918.R74822 |
Varukategori | Möbler & design / Övrigt |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-09-18 19:04:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |
18/9 19:04 | ABV1866 | 125 kr |