Herrur Atlantic, gulddoublé, stålbaksida, automatisk, datum, Ø35cm, plexiglas, slitage, repor, servicebehov Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240918.R75978 |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 450 kr |
Stänger | 2024-09-18 19:01:30 |
Provision | 68 kr |
Frakt | 129 kr |