Tavla, olja på duk, Madeleine Pyk, "Den Haag", signerad, 33,5 x 41 cm. Vikt: 0 g Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240918.R78378 |
Utropspris | 12 000 kr |
Stänger | 2024-09-18 19:00:30 |
Provision | 1 800 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | 600 kr |
18/9 19:00 | ABV1866 | 12 000 kr |