6 st ovala uppläggningsfat, 3 st ovala uppläggningsskålar, smärre slitage, ett uppläggningsfat med nagg, Rörstrand, sekelskiftet 1900. Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240922.A3201 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-09-22 11:07:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 129 kr |