Omega Seamaster Professional 300M, Ø41mm, Chronometer, automat, stål, ref nr 22545000 serienr 81425907 stållänk (med repor), certifikat 2007 (Jälmers Ur), manual, box, 2 extra länkbitar, smärre slitage
Auktnr | SE25.20240922.A3189 |
Utropspris | 24 000 kr |
Aktuellt bud | 30 000 kr |
Stänger | 2024-09-22 11:01:00 |
Provision | 4 500 kr |
Frakt | 129 kr |