Fickur, Omega, 49mm, manuell, boettnr: 594, verknr: 5097197, liten sekundvisare, spricka/nagg i urtavla, smärre bucklor på boett, säkerhetskedja och skyddsetui i oädel metall, två boetter i silver 800/1000
Auktnr | SE16.20240924.A96975 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2024-09-24 13:03:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |