Herrur Rolex Datejust, stål, automatisk, Ø36mm, ref nr 16234, serie nr P718843, år 2000, verk nr 3 8833405, caliber 3135, boett nr 2080, jubiléelänk, innermått 16cm, små nagg på glas, normalt bruksskick, box, inga övriga tillbehör
Auktnr | SE4.20240918.A93274 |
Utropspris | 42 000 kr |
Aktuellt bud | 42 000 kr |
Stänger | 2024-09-18 11:55:00 |
Provision | 6 300 kr |
Frakt | 129 kr |
11/9 20:31:33 | lysekil | 42000 kr |