Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust, Ø 36mm, automatisk, datumfönster, guld/stål, safirglas, år 2004, ref: 116233, Serienummer F830970, cal: 3135, verknr. 30578119, boettnr: 2080, oysterlänk guld/stål, total längd ca 19cm, bruksrepor, nagg i glaset vid klockan 12, inga tillbehör Vikt: 0 g
Auktnr | SE26.20240915.A531 |
Kontor | Malmö Amiralsgatan |
Utropspris | 40 000 kr |
Aktuellt bud | 57 000 kr |
Stänger | 2024-09-15 14:25:30 |
Provision | 8 550 kr |
Frakt | 129 kr |