Herrur Tag Heuer Aquaracer, konograf, stål, automatisk, referensnummer CAY2110, serienummer RZR7559, Ø45mm, garantikort Klockmaster 2015, gummiband ej original, stållänk original medföljer, slitage, repor, box, ytterkartong.
Auktnr | SE1.20240911.A58572 |
Utropspris | 6 000 kr |
Aktuellt bud | 9 600 kr |
Stänger | 2024-09-11 19:55:32 |
Provision | 1 440 kr |
Frakt | 129 kr |