Väska, Chanel, Doubleflap, snr:15449255, ref: 15449255, made in france, mått 23x14,5x6cm, certifikat, dustbag, ytterkartong, detaljer i gulmetall, mindre färgbortfall, trasig sömn, fläckar, slitage på axelrem, ytterkartong med skador. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240911.A58485 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 24 000 kr |
Aktuellt bud | 45 000 kr |
Stänger | 2024-09-11 19:12:30 |
Provision | 6 750 kr |
Frakt | 299 kr |