Elgitarr Yamaha, modell AEX 1500 Natural, Hollow & Semi-Hollow Body, serienr 5025012, Japan, hårt slitet fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

7 000 kr

(mrla1)

Auktnr SE16.20240910.A96725
Varukategori Musikinstrument / Stränginstrument
Utropspris 6 800 kr
Aktuellt bud 7 000 kr
Stänger 2024-09-10 13:42:00
Provision 1 050 kr
Frakt 599 kr

Väska, Louis Vuitton, Pochette Métis, monogram canvas, mått ca: 25x19x7cm, modellnummer M41487, avtagbar axelrem, skyddsplast kvar på beslag, dustbag, kvitto 2019, nyskick

Väska, Louis Vuitton, Poch...

Damur Swatch Swiss Irony, stål, quartz, 33mm, dag, datum, stållänk ca 18cm, repigt glas, länk och boett, defekt går ej, akut servicebehov, inga tillbehör.  Vikt: 0 g

Fickur, Omega, 49mm, manuell, boettnr: 594, verknr: 5097197, liten sekundvisare, spricka/nagg i urtavla, smärre bucklor på boett, säkerhetskedja och skyddsetui i oädel metall, två boetter i silver 800/1000

Ett par örhängen med diamanter 2xca0,20ct smaragdslipade, 4xca0,07ct, 4xca0,03ct baguetteslipade, 8xca0,03ct, 48xca0,01ct briljantslipade, ca W(H)/Si, längd: 11mm, bredd: 9,6mm, vitguld, 18K Vikt: 4,1 g

Ett par örhängen med diam...

Kedja Venezia, integrerat hänge med diamant 1xca0,25ct ca W(H)/Si, längd: 45cm, kedjans bredd: 0,9mm, hängets mått: ca 8x5mm, Balestra, vitguld, 18K Vikt: 4,1 g

Kedja Venezia, integrerat ...

Armband halvstelt, innermått ca 19cm, justerbar, bredd 5-16mm, tvåfärgat, skevt, 18K  Vikt: 8,1 g

Armband halvstelt, innermå...

Kedja Ankar, längd: ca 69cm, bredd: 5,5mm, R A Guld Stockholm år 1990, 18K  Vikt: 95,1 g

Kedja Ankar, längd: ca 69c...

Herrur Eterna-Matic, guld på stål, automatisk, 34mm, boettnr 4867745, datum, repigt plexiglas och boett, slitet läderarmband ej original, inga tillbehör.

Herrur Eterna-Matic, guld ...

Armband X-länk, längd 20cm, bredd 5mm, 14K  Vikt: 8,1 g

Armband X-länk, längd 20c...

Väska Louis Vuitton Trocadéro, monogram canvas, Made in France, datumkod MB1002, ca 20x28x8cm, fuktfläckar på skinnet, bruksskick, nyare axelrem, inga tillbehör.

Väska Louis Vuitton Troca...

Reservoarpenna, Parker 61, made in England, svart, ca 13,5cm, i behov av påfyllning

Elgitarr Gretsch, serienr ISG200502454, Indonesien, smärre kant- och lackskador, mjukt skadat fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Vintage, a John Hornby Skewes Product, serienr M2019121296, smärre kant- och lackskador, fläckar, mjukt skadat fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Herrur Murex, stål, quartz, 46mm, refnr MUC569-SL-3, kronograf, datum, läderarmband, viklås, garantikort daterat 07.2023, tag, box, ytterkartong.

Herrur Murex, stål, quartz...

Ett par solglasögon Ralph Lauren, RA5019 510/73 115 3N, smärre repor på glas, fodral.

Ett par solglasögon Ralph ...

Armband X-länk med stav, längd: 19,5cm, bredd: 5,9mm, 18K  Vikt: 9,4 g

Armband X-länk med stav, ...

Herrur Breitling Colt GMT, stål, automatisk, 40mm, refnr A32350, serienr 1245841, datum, stållänk ca 15,5cm, viklås, repig vridring, boett och länk, inga tillbehör.

Ett par örhängen med diamanter 48xca0,02ct, längd: 15,5mm, bredd: 5,9mm, vitguld, 18K  Vikt: 6,4 g

Ett par örhängen med diam...

Kedja Pansar, längd: 45,5cm, bredd: 2,3mm, Italy, 18K  Vikt: 10 g

Kedja Pansar, längd: 45,5c...

Kedja Ankar, integrerat hänge med diamanter 7x ca 0,015ct totalt 0,11ct enligt gravyr, längd 40cm, 42cm och 44,5cm, bredd 1-3,8mm, Drakenberg Sjölin, 18K  Vikt: 2,2 g

Kedja Ankar, integrerat hä...

Se kontorets övriga auktionsvaror