Armband 19,5cm bredd 2-5mm, importstämplat, troligen 1970-tal, 18K Vikt: 25,4 g
Auktnr | SE25.20240908.A3138 |
Utropspris | 15 500 kr |
Stänger | 2024-09-08 12:04:30 |
Provision | 2 325 kr |
Frakt | 129 kr |
8/9 12:04 | ABV1866 | 15 500 kr |