Brosch troligen med månstenar samt markasiter, Jugend / Art Noveau troligen tidigt 1900-tal stämplad JTM längd 50mm bredd 40mm silver Vikt: 7 g
Auktnr | SE25.20240908.A3035 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-09-08 11:13:00 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |