Väggrelief Mats Johansson Målerås, glas 10,5x13,5x2,5cm, monterad på vit sockel 20x24cm, signerad samt etikettmärkt, avslag på glas nederkant vid skruv. Skickas med postpaket.

300 kr

Auktnr SE26.20240804.A326
Varukategori Konst & antikviteter / Skulpturer
Kontor Malmö Amiralsgatan
Utropspris 300 kr
Stänger 2024-08-04 14:20:30
Provision 45 kr
Frakt 299 kr

Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust, Ø 36mm, automatisk, datumfönster, guld/stål, safirglas, år 2004, ref: 116233, Serienummer F830970, cal: 3135, verknr. 30578119, boettnr: 2080, oysterlänk guld/stål, total längd ca 19cm, bruksrepor, nagg i glaset vid klockan 12, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Ring med diamant ca 1,91ct, G-H/I2, samt 6 x 0,0,1ct, platinafattning, stl: 16¾, skenans bredd: 1,5-2,5mm, 18K,  Vikt: 3,3 g

Korthållare, Louis Vuitton card coin holder, Monogram Eclipse, #M82253, 11,3 x 7,5 x 1 cm, kvitto inköpt Juni 2023 på Louis Vuitton Köpenhamn, dustbag samt box, nyskick  Vikt: 0 g

Korthållare, Louis Vuitton...

Herrur Tag Heuer Aquaracer Calibre 5, stål, automat, ca 43mm, refnr: WAY210, serienr RHU0489, datumfönster, stållänk, smärre bruksrepor, garantikort 2019-04-22, manual, box samt defekt ytterkartong.

Herrur Longines Hydroconquest, Ø44mm, Automatisk, stål, datumfönster, ref: 3.841.4.56.6, serienummer: 45702799, år 2004, något repig bezel, två extra länkbitar, manual, box, cert samt defekt ytterkartong,

Väska, Louis Vuitton Avenue Slingbag, Damier Graphite canvas, datecode: MB4260, vecka 46 år 2020, ca 32 x 19 x 7cm, fint skick, dustbag, kartong  Vikt: 0 g

Väska, Louis Vuitton Avenu...

Ett par solglasögon Gucci GG0713S, serienr: YK214BMSLP, dustbag samt originalfodral, smärre bruksskick

Ett par solglasögon Gucci ...

Necessär Gucci, ca 27x13x15 cm, två fack, monogrammönstrad med blå skinndetaljer, något fläckig insida, parfymdoft, dustbag.

Necessär Gucci, ca 27x13x1...

Systemkamera Nikon D750, serienummer: 6159015, objektiv Nikon AF-S NIKKOR 50 mm 1:1.4G, serienummer:323886, motljusskydd Nikon HB-47, batteri,  extra batterigrepp JBG-N012

Armband tvåradig Ankar med Fatimas hand, 20cm, bredd: ca 7mm, smärre skevheter, 21K,  Vikt: 3,5 g

Armband tvåradig Ankar med...

Ett par örhängen vitguld med pärlor Ø8mm samt diamanter ca 0,05ct, ca 10mm, clips, 18K Vikt: 4,4 g

Ett par örhängen vitguld ...

Armband Bismarck, 17,5cm, bredd: 3mm, 18K Vikt: 1,9 g

10 Kaffekoppar med fat, nr: 719, Royal Copenhagen, musselmalet, halvblond, höjd ca 6cm, med fat Ø ca 12,5cm, Danmark, fint skick Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Chokladkanna, nr:722, Royal Copenhagen, musselmalet, Höjd: ca 23cm, Danmark, lagning på locket i övrigt fint skick Vikt: 0 g

12 assietter, nr: 574, Royal Copenhagen, musselmalet, Ø 17cm, Danmark, fint skick  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Hänge Skorpion, Ø15mm, 22mm, 14K,  Vikt: 1,6 g

Hänge Skorpion, Ø15mm, 22...

Objektiv Nikon AF-S 200-500/5,6E ED VR, tillhörande fäste till stativ samt motljusskydd HB-71, inga övriga tillbehör  Skickas med postpaket.

Ring vitguld med diamanter 1x ca 0,15ct samt 9 x ca 0,05ct, stl: 18¼, fattningen: ca13mm, skenans bredd: 2,2mm, 18K  Vikt: 5,4 g

Skål, nr: 592, Royal Copenhagen, musselmalet, Höjd: ca 7cm, Ø ca 12,5cm, Danmark, fint skick Vikt: 0 g

Skål, nr: 592, Royal Copen...

Gräddsnipa/grädkanna nr: 521, Royal Copenhagen, musselmalet, höjd ca 8cm, Danmark, fint skick  Vikt: 0 g

Gräddsnipa/grädkanna nr: ...

Se kontorets övriga auktionsvaror