Resegarderob Louis Vuitton, "Housse Porte-Habit", monogramcanvas med bruna skinndetaljer, ca 65x115cm, 1980-tal, bruksskick, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE26.20240721.A274 |
Varukategori | Fashion / Övrigt |
Kontor | Malmö Amiralsgatan |
Utropspris | 6 000 kr |
Stänger | 2024-07-21 14:15:30 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 299 kr |
21/7 14:15 | ABV1866 | 6 000 kr |