Fat, ca 3cm, Ø ca 15cm, reliefmönstrad botten, nagg samt repor på kanten Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240716.R12998 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 50 kr |
Stänger | 2024-07-16 19:11:30 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 299 kr |
16/7 19:11 | ABV1866 | 50 kr |