Bordslampa, Einar Johansen för Söholm, Stentöj Danmark, 1960-tal, modell 3048, ca 40cm, stengode, signerad, ojordad kontakt, ej funktionstestad, bruksskick. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240716.R18632 |
Varukategori | Möbler & design / Belysning |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2024-07-16 19:08:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 299 kr |
16/7 19:08 | ABV1866 | 1 200 kr |