Väggskulptur med reliefdekor, Helge Joensen Norge - 84, Ø ca 38cm, tenn, signerad, skrapmärken, bucklor Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240716.R17338 |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2024-07-16 19:02:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 299 kr |
16/7 17:03:43 | aga2017 | 700 kr |