Kedja, rundad ankar, längd 45-50cm, bredd 1,1mm, färgade stenar, Thomas Sabo, förgylld silver 925/1000S, Vikt: 3,6 g

200 kr

(ioanna65)

Auktnr SE8.20240718.A43046
Varukategori Silver / Kedjor & collier
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2024-07-18 11:22:00
Provision 30 kr
Frakt 49 kr

Västväska Louis Vuitton, Utility Harness Bag, Défilé Louis Vuitton printemps-été 2019 Homme, modellnr M44470, Monogram Solar Ray canvas, 17x11x5cm, made in France, kvitto Birger Jarlsgatan 2020, dustbag, låda, pappkasse

Västväska Louis Vuitton, ...

Louis Vuitton väska Neverfull MM, Ebene Damier canvas, ca 31x28x14cm, Cherry rödrandigt innerfoder, datumkod TJ2131, made in France 2011, smutsigt innerfoder, bruksslitage, dustbag medföljer, inga övriga tillbehör

Louis Vuitton väska Neverf...

Armband med mynt, ca 20cm, bredd 12-14,7mm, Ataturk Ø14,5mm, otydliga stämplar, 22K,  Vikt: 25,3 g

Armband, diamanter totalt 1,02ctv enligt gravyr, 19cm, bredd 4,1mm, GHA, 18K Vikt: 9,9 g

Armband, halvstelt, inre omkrets ca 17cm, vita stenar, bucklor, spår av lagning, mindre ojämnheter, 22K  Vikt: 33,6 g

Magväska Dsquared2 ICON, blå nylon, loggan i gul, viss slitage/smutsfläckar, ca 20 x 26cm, inga tillbehör

Magväska Dsquared2 ICON, b...

Ring stl 17¾, bredd 1,4-4,2mm, gammalslipade diamanter 2x ca 0,14ct, 1x ca 0,18ct, gravyr, 18K Vikt: 1,8 g

Ring stl 17¾, bredd 1,4-4,...

Armband, längd 18cm, pärlor, 925/1000 silver Vikt: 4,1 g

Armband, längd 18cm, pärl...

Elgitarr, Ibanez AM53-SRF "Art Core", Semi/Full-hollow body, serienr: PW17091065, Indonesien 2017, mindre stötmärken, bruksskick, troligen utbytta mickar och rattar, mjukt fodral,  Skickas med Bussgods eller PostNord

Carmoséring, stl 16¼, bredd 1,7-11mm, rosenstenar ca 12x0,015ct, blå sten, nagg/repor, ostämplad, 18K,  Vikt: 3,1 g

Carmoséring, stl 16¼, bre...

Brosch/ hänge med hårgömma, granater, stenar saknas, längd 60mm, bredd 40mm, ostämplat silver Vikt: 16,2 g

Brosch/ hänge med hårgöm...

Ring stl 19, bredd 4,3-25mm, 925/1000 silver Vikt: 5,9 g

Armband, Pansar, 24cm, bredd 8,8mm, glapp i lås, 18K,  Vikt: 44,8 g

Ring med grön sten, stl 17¾, bredd 3,7-21mm, 925/1000 silver Vikt: 11,5 g

Ring med grön sten, stl 1...

Solglasögon Versace, Limited Edition Christmas gift 2011, Medusa huvud på pärlemor dekor, OD 4224-K GB1/11 58¤17, serienr BV5233725, bruksslitage, fodral skadad

Solglasögon Versace, Limit...

Armband, Kejsarlänk, 26,5cm med låsstift, bredd 4,6mm, defekt, 18K,  Vikt: 36,8 g

Armband, Kejsarlänk, 26,5c...

Ett par örhängen med rosa pärlor, längd ca 25mm, 925/1000 silver Vikt: 3,3 g

Ett par örhängen med rosa...

Armring, inre omkrets ca 19,5cm, bredd ca 6mm, skev, 22K,  Vikt: 22 g

7 Kaffeskedar, modell Slottsbarock, 13cm, GAB, silver Vikt: 149,6 g

Ring, stl 14¾, bredd 1,7-13,5mm, delvist gropkorroderad dekor, 21K,  Vikt: 4,6 g

Ring, stl 14¾, bredd 1,7-1...

Se kontorets övriga auktionsvaror