Väska Louis Vuitton Lockme II BB Noir, svart läder, modell-nr: M51200, mått ca 23x18x8cm, beslag i vitmetall med smärre repor, inköpskvitto från Birger Jarlsgatan 2016 samt dustbag, mindre bruksslitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240710.A63253 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 7 400 kr |
Stänger | 2024-07-10 16:24:30 |
Provision | 1 110 kr |
Frakt | 299 kr |
10/7 16:24 | ABV1866 | 7 400 kr |