Elgitarr Ibanez, modell-nr: N427, serie-nr: W370705, made in Korea, repor samt stötskador på kropp och huvud, mjukt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE18.20240710.A63242 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2024-07-10 16:19:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 599 kr |