Bälte Balmain B Logo Belt, total längd: 91,5cm, bredd: 40mm, guldfärgat spänne, repor på spänne, slitage på läder, fläckar invändigt, dustbag med fläckar, manual, box.
Auktnr | SE18.20240710.A63234 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2024-07-10 16:15:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |