Synth Roland SH-1000, analog, serie-nr: 224272, troligen från ca år 1977, Japan, lagad spricka på tangent, fläckar, bruksslitage, ej funktionstestad, hårt fodral, ej kompatibel strömsladd Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

1 800 kr

(inaxes)

Auktnr SE18.20240710.A63233
Varukategori Musikinstrument / Övrigt
Kontor Solna
Utropspris 1 500 kr
Aktuellt bud 1 800 kr
Stänger 2024-07-10 16:14:30
Provision 270 kr
Frakt Skickas ej

Herrur Breitling Crosswind Special ''edition limiteé a 1000 exemplaries'', numrerad 0200/1000, stål/guld, automat, ref-nr: B44356, serie-nr: 687289, cal ETA2892A2, Ø44mm, safirglas, kronograf, datum, repig boett samt länk, färgbortfall på krona samt på kronograf-knapparna, mindre repor på safirglas, datum växlar ej, smuts samt rost i urverket, slappt viklås, servicebehov/renoveringsobjekt, defekt box, skadad ytterkartong, ej ifyllt certifikat, manual

Väska Louis Vuitton Vavin Chain Wallet Damier Ebene, brun/svart monogram canvas, guldfärgade beslag, modellnummer: N60221, tillverkningsnummer: CA3169,  tillverkningsår: 2019, 19x12.5x4 cm, odör, kvitto, dustbag.

Väska Louis Vuitton Vavin ...

Väska Louis Vuitton, Noé, monogram canvas med skinndetaljer, mått ca 34 x 27 x 19cm, beslag i gulmetall, skinn med slitage, fläckar invändigt, inga tillbehör Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton, Noé,...

Damur Omega Aqua Terra, stål, quartz, ref-nr: 2577.80.00, serie-nr: 59189754, Ø29mm, datum, safirglas, något repig boett samt mindre repor på länk, inga tillbehör

Damur Omega Aqua Terra, st...

Damur Tag Heuer Formula 1, stål, quartz, ref-nr: WAH1315, serie-nr: EAD5026, diamant-index, Ø32mm, safirglas, datum, vit keramikring, länk i stål/keramik, extra länkbitar, certifikat från NK Stockholm 2023, manual, ytterkartong, box med slitage

Ring med gammalslipad diamant 1xca0,80ct, kvalitet ca TCr (I)/P, stl: 17½, bredd: 1,6-6,5mm, nagg, en klo skadad, MGAB, 18K  Vikt: 2,8 g

Armband Ankar med integrerade hängen, längd: 17-18,5cm, bredd: 1-13,9mm, 3 kulor saknas på hängen, OBS! Ej märkesdesign!, 21K  Vikt: 7,5 g

Armring, Gucci, modell-nr: YBA526320001-M, med diamanter 4 x ca 0,01ct samt motiv av två tigrar, längd ca 18cm bredd 2-8mm, 18K, kopia på inköpskvitto, tag, originaletui  Vikt: 11,3 g

Väska Louis Vuitton Lockme II BB Noir, svart läder, modell-nr: M51200, mått ca 23x18x8cm, beslag i vitmetall med smärre repor, inköpskvitto från Birger Jarlsgatan 2016 samt dustbag, mindre bruksslitage Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Lockme...

Ring med diamant ca 0,40ct enligt gravyr, kvalitet ca Tca-Ca (K-M)/Piqué, stl 17, bredd 2-5mm, 18K  Vikt: 2 g

Collier, med diamanter, 1 x ca 0,20ct samt 50 diamanter ca 1,50ctv, längd ca 45cm, bredd 3mm, ojämnhet på länk, 23K Vikt: 23,4 g

Ring med diamanter 6xca0,10ct, samt smaragd, stl 16½, bredd 2,5-10mm, infattade i vitguld, 18K Vikt: 3,2 g

Collier, längd 43cm, bredd 4,5mm, 21K Vikt: 24,9 g

Collier, längd 43cm, bredd...

Pärlarmband, odlade sötvattenspärlor samt berlock i guld med vita stenar, längd: ca 17cm, bredd: 7mm, gummiband, 18K, bruttovikt: 13,6g Vikt: 13,6 g

Pärlarmband, odlade sötva...

Ring med blå stenar, troligen topas, stl 17½, bredd 2-12mm, något repig, silver 925/1000  Vikt: 5,9 g

Ring med blå stenar, troli...

Ring med diamanter 6 x ca 0,01ct, med blå stenar, troligen safirer, samt lila/blå sten, troligen iolit, stl 19¼, bredd 2-8mm, iolit med mindre nagg, 14K  Vikt: 2,7 g

Ett par örhängen, längd: ca 20mm, bredd: 3,1mm, vitguld/gulguld, 18K  Vikt: 2,1 g

Ett par örhängen, längd:...

Collier Ankar, reglerbar längd 46-48cm, bredd 0,7mm, med integrerat hänge ca 5x8mm, 21K Vikt: 4,9 g

Collier Ankar, reglerbar l...

Ring med diamant ca 0,45ct, kvalité ca W(H)/VS, stl 16½, bredd 2-5mm, år 1993, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, 18K Vikt: 2,6 g

Se kontorets övriga auktionsvaror