Guldsmycken, stenar saknas, bucklor, repor, defekta, 18K Vikt: 22 g
Auktnr | SE18.20240710.A63173 |
Varukategori | Guld / Övrigt |
Utropspris | 12 000 kr |
Stänger | 2024-07-10 15:45:00 |
Provision | 1 800 kr |
Frakt | 129 kr |