Guldsmycken, mindre diamanter, delvis vitguld, odlad pärla, repor, defekta, bucklor, 18K Vikt: 7,8 g
Auktnr | SE18.20240710.A63100 |
Varukategori | Guld / Övrigt |
Utropspris | 3 800 kr |
Aktuellt bud | 3 800 kr |
Stänger | 2024-07-10 15:10:00 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 129 kr |
29/6 12:07:31 | ander | 3800 kr |