Herrur Omega Seamaster, guld/stål, manuell, Ø35mm, plexiglas, saknar band, visare med slitage, minutvisaren samt sekundvisaren något böjda, repor på boett samt glas, inga tillbehör
Auktnr | SE18.20240710.A62977 |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2024-07-10 14:13:30 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
30/6 15:09:43 | kristian3737 | 1600 kr |
29/6 09:16:41 | svencina | 1500 kr |