Herrur Breitling Crosswind Special ''edition limiteé a 1000 exemplaries'', numrerad 0200/1000, stål/guld, automat, ref-nr: B44356, serie-nr: 687289, cal ETA2892A2, Ø44mm, safirglas, kronograf, datum, repig boett samt länk, färgbortfall på krona samt på kronograf-knapparna, mindre repor på safirglas, datum växlar ej, smuts samt rost i urverket, slappt viklås, servicebehov/renoveringsobjekt, defekt box, skadad ytterkartong, ej ifyllt certifikat, manual
Auktnr | SE18.20240710.A62974 |
Utropspris | 10 000 kr |
Aktuellt bud | 10 500 kr |
Stänger | 2024-07-10 14:12:00 |
Provision | 1 575 kr |
Frakt | 129 kr |
7/7 06:10:11 | megger74 | 10500 kr |
29/6 01:14:16 | branko | 10000 kr |