Remmare 5st, Trelleborgs glasbruk, 1900-tal, små nagg på fot förekommer, svagt gultonade, 18,5cm. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20240710.A92113 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-07-10 12:34:00 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 299 kr |