Tavla Landskap Öresund, Carl Köhler, olja på duk, motivet mått längd 73cm, bredd 55cm, färgsläpp, mindre skador på ram, Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240709.A37880 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-07-09 21:54:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |
1/7 09:03:45 | byggingenjoren | 800 kr |