Tavla, Sowa & Reiser, färglitografi, Walt Disney, Musse pigg, signerad och numrerad 308/500, ca 19x19cm inklusive ramen. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240709.A37878 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-07-09 21:53:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 299 kr |
2/7 21:10:04 | simrid_59 | 150 kr |