Tavla Jan Håfström färgetsning eller litografi "Mr Walker 2001", numrerad 1/150, 23x22,5cm med ram 35x36cm Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240714.A2492 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 4 000 kr |
Stänger | 2024-07-14 12:49:00 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |